Skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe są pojemnikami wielkogabarytowymi mającymi dużą pojemność oraz są odporne na uszkodzenia, a także różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Skrzyniopalety plastikowe stosowana są w każdej branży do przechowywania oraz transportowania towarów.

Skrzyniopaleta plastikowa – zastosowanie

Skrzyniopaleta plastikowa stosowana jest do magazynowania towarów oraz ich transportowania. Najczęściej plastikowe skrzyniopalety stosowane są w branży spożywczej.

Skrzyniopalety producent wykonał je tak, by można było w nich przewozić zarówno towary ciężkie jak i lekkie. Skrzyniopalety układać można w stosy co pozwala zaoszczędzić miejsce w obszarze magazynowania. Skrzyniopalety producent może wykonać palety na zamówienie według konkretnych wytycznych klienta, który będzie z nich korzystał.

Czyszczenie skrzyniopalet plastikowych

Dzięki użyciu do wykonania skrzyniopalet tworzywa sztucznego można je w łatwy i szybki sposób wyczyścić. Gładka powierzchnia znajdująca się wewnątrz pozwala na łatwe mycie wnętrza. Skrzyniopalety posiadające atesty PZH mogą być używane do przechowywania i przewożenia żywności, oraz kwasów i substancji żrących.

Plastikowe skrzyniopalety mają zaokrąglone krawędzie, które zapobiegają gromadzeniu się brudu w ich zakamarkach i są one odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Rodzaje skrzyniopalet plastikowych

Skrzyniopalety wyprodukowane są z polietylenu HDPE i mogą mieć wymiary 1200 x 800 mm oraz 1200 x 1000 mm. Skrzyniopalety mogą występować w wersji pełnej oraz ażurowej, a także mogą być wyposażone w otwierane wieko. Skrzynie mogą być umocowane na stopach i na dwóch lub trzech płozach, które umożliwiają ich transportowanie przy użyciu wózka widłowego. Skrzynie mające płozy umożliwiają ich obracanie o 360 stopni, co ułatwia rozładunek towarów. Inne skrzyniopalety wyposażone są w kółka, dzięki którym można je swobodnie przesuwać. Skrzyniopalety na kółkach sprawdzą się w małych pomieszczeniach magazynowych. Skrzyniopalety dostępne są w różnych wielkościach oraz wykonane są z różnych materiałów, a także mają różne dodatkowe elementy, co pozwala na sprecyzowanie wymagań klientów oraz dopasowanie skrzyniopalet do transportowania oraz przechowywania konkretnych towarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here