Bezpieczne powiększanie ust

Zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz popularniejsze i chętnie decydują się na nie osoby niezależnie od płci i wieku. Dostępnych jest wiele różnych zabiegów, które mają działanie odżywiające, liftingujące, odmładzające czy pielęgnujące. W ostatnich latach wiele osób decyduje się na powiększanie ust, które jest mało inwazyjnym zabiegiem, przynoszącym doskonałe efekty. To skuteczny sposób, aby wyrównać asymetrie warg, nawilżyć i ujędrnić je oraz dodać im czerwonego koloru. Pozwala również zredukować opadające kąciki ust, co pozwala uzyskać efekt odmłodzenia. Dowiedz się, na czym tak naprawdę polega oraz jak długo utrzymują się efekty.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania ust przeprowadza się z wykorzystaniem kwasy hialuronowego. O czym powinieneś wiedzieć, zanim się na niego zdecydujesz? Pierwszym etapem jest konsultacja z lekarzem – podczas niej, specjalista przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad oraz poznaje jego oczekiwania. Jeżeli nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań, przystępuje się do zabiegu. Cały proces rozpoczyna się od aplikacji znieczulenia – najczęściej w formie kremu, chociaż dostępne są też iniekcje, przypominające te stosowane w gabinetach stomatologicznych. Po kilku minutach, gdy znieczulenie zacznie działać przechodzi się do zabiegu właściwego. Polega on na podaniu preparatu bogatego w kwas hialuronowy bezpośrednio w skórę ust. W tym celu wykorzystuje się ampułkostrzykawkę, która umożliwia bardzo precyzyjne dozowanie leku. Po przeprowadzeniu iniekcji lekarz wykonuje delikatny masaż ust, co pozwala na dokładne rozprowadzenie substancji aktywnej. Cała procedura trwa zaledwie 30-40 minut.

Powiększenie ust – jakich efektów możesz się spodziewać?

Powiększanie ust Warszawa to zabieg stosowany nie tylko do powiększania ust, ale też ich modelowania oraz wyrównywania asymetrii i dysproporcji. Bezpośrednio po jego wykonaniu wargi mogą być nieco opuchnięte, a na finalny efekt należy poczekać kilka dni. Rezultaty utrzymują się kilkanaście miesięcy – ich trwałość zależy od kilku czynników, między innymi od zastosowanego preparatu, uwarunkowań genetycznych oraz trybu życia. Duże znaczenie ma też stosowanie się do zaleceń po zabiegowych – obejmują one między innymi unikanie gorących napojów oraz intensywnych ćwiczeń fizycznych przez kilka dni po zabiegu. Natomiast po kilku tygodniach należy udać się na wizytę kontrolną. Dlaczego zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym cieszy się taką popularnością? Głownie ze względu na naturalne efekty, niską inwazyjność oraz przystępny koszt usługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here