Nauka języka dla firm

Dobra znajomość języka obcego jest dzisiaj podstawą dla wielu pracowników, którzy chcą pracować w rozwijających się firmach. Szczególnie wyspecjalizowany język branżowy jest w dzisiejszych czasach przydatną rzeczą, ponieważ pozwala się porozumiewać w odpowiedni sposób z zagranicznymi partnerami oraz klientami. Dziś istnieje wiele różnych możliwości nauki języka obcego, jednak nie każda z nich jest na tyle wydajna, aby mogła pozwolić na opanowanie go w pełni w szybkim czasie. Firma Languagebusiness prowadzi profesjonalne szkolenia  z nauki języka branżowego dla pracowników firm. W tym artykule bliżej przedstawimy ofertę tej firmy.

Wygodny sposób na naukę języka

Nauka języka angielskiego wraz  z Languagebusiness może być łatwa i przyjemna. Firma zapewnia bowiem możliwość pracy z lektorem oraz z aplikacją, co pozwala dopasować tempo i sposób nauki do możliwości pracownika. Firma ta działa na rynku rozwoju kompetencji językowych pracowników już od ponad 20 lat, dlatego posiada ogromne doświadczenie. Oferta jest skierowana przede wszystkim do firm, które chcą rozpocząć swoją ekspansję na zagranicznych rynkach, dlatego potrzebują pracowników, którzy będą umieć posługiwać się językiem obcym. Przygotowane kursy mają za zadanie rozwinąć umiejętności językowe skoncentrowane w główniej mierze na porozumiewaniu się w biznesie. Usługi firmy angielski Languagebusiness są realizowane w sposób bardzo profesjonalny, ponieważ wysoka jakość usług przy nauce języka jest bardzo istotna.

Różne formy nauki języka obcego

Jak można wyczytać na stronie languagebusiness, szkolenia z języka angielskiego mogą być prowadzone w różnej formie. Najbardziej popularną jest chyba praca z lektorem na żywo. Podczas takiego kursu można wchodzić w konwersacje oraz dopytywać o konkretne słownictwo. Kolejną formą nauki jest aplikacja Language for Business, która pozwala uczyć się na 7 różnych poziomach. W aplikacji dostępnych jest ponad 300 lekcji, które można przechodzić w różnym tempie. Kolejny model nauki jest hybrydą, która zakłada, że połowę czasu uczymy się z lektorem, a połowę uczymy się sami z aplikacją. Ostatnią formą proponowaną przez languagebusiness jest audyt językowy, który może być przeprowadzony w formie jednorazowego procesu lub w formie regularnych spotkań.

Co można znaleźć na stornie languagebusiness?

Stronia firmy languagebusiness zawiera wiele kluczowych informacji na temat tego, co oferuje ta firma. Przede wszystkim można na ich stronie zapoznać się bliżej z ofertą, która została przygotowana. W tym miejscu można sprawdzić, co dokładnie wchodzi w skład danej formy nauczania oraz jaki będzie jej koszt. Na stornie można znaleźć także informacje na temat konkretnych działania, jakie są podejmowane podczas nauki języka angielskiego. Każdy zainteresowany kures językowym dla swojej formy może również przeczytać nieco o doświadczeniach innych firm, które już współpracowały z languagebusiness. Prowadzony jest także blog, na którym regularnie umieszczane są posty dotyczące tego co dzieje się aktualnie w firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here