Przyjazne środowisku opakowania jednorazowe – poznaj ekologiczną ofertę os SlowPacka

Szukasz ekologicznych rozwiązań dla swojego punktu gastronomicznego? Zapraszamy do zapoznania się z ekologiczną ofertą dostępną na stronie SlowPack. Znajdziesz tam wyłącznie produkty najwyższej jakości wykonane z biodegradowalnych materiałów w pełni bezpiecznych dla środowiska. Dołącz do naszej misji ratowania planety – zapraszamy!

Biodegradowalne opakowania dla gastronomi

W sklepie SlowPack zaopatrzysz się w korzystnych cenach w opakowania pochodzące od zaufanych producentów, którzy są cenieni na rynku dzięki szerokiej ofercie oraz najwyższej jakości swoich produktów. Ekologiczne nie znaczy gorsze – produkty w naszym asortymencie cechują się doskonałą wytrzymałością i świetną funkcjonalnością. W porównaniu do jednorazowych plastikowych wyrobów wyróżnia je również naturalna elegancja i ciekawy design.

W naszej ofercie znajdziesz produkty ekologiczne do gastronomi w pełni biodegradowalne stworzone z naturalnego plastiku (PLA), certyfikowanego papieru, bambusa, trzciny cukrowej, drewna lub tektury. Korzystając z takich artykułów, nie przyczynisz się do zaśmiecania naszej planety – wszystkie one bezproblemowo rozkładają się w warunkach przemysłowych.

Przydatne akcesoria z naturalnych materiałów

Poza różnego rodzaju ekologicznymi opakowaniami w ofercie sklepu SlowPack znajdziesz również sztućce i akcesoria poprawiające jakość spożywania posiłków na wynos. Produktami, które łączą w sobie funkcjonalność styl i ekologiępodkładki papierowe na stół. Stanowić będą one praktyczny dodatek, który ułatwi i pozwoli zachować czystość podczas jedzenia. Dzięki ciekawym i pięknym wzorom będą również pełniły funkcję dekoracyjną. 

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście różnorodnych wzorów i rozmiarów, dzięki czemu dostosujesz je do reszty stylistyki swojego lokalu lub food trucka. Wykonane zostały z certyfikowanego ekologicznego papieru, dzięki czemu po użyciu mogą zostać bez problemu wyrzucone do śmietnika bez obaw o wytwarzanie niebezpiecznych odpadów.

Jeżeli prowadzisz punkt gastronomiczny serwujący przekąski na wynos, niezbędne będzie zaopatrzenie się w zestaw odpowiednich sztućców jednorazowych. Jeżeli są to niewielkie dania, doskonale sprawdzą się do tego drewniane widelczyki. Są one bardzo lekkie i poręczne, dzięki czemu wygodnie można je zabrać gdziekolwiek zajdzie taka potrzeba, a także świetnie układają się w dłoni, pozwalając na komfortowe spożywanie jedzenia. Pełną ofertę produktów tego typu różniących się kształtem i rozmiarem znajdziesz na stronie https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce-ekologiczne_Sztucce-drewniane_Widelczyki-drewniane-523.html.

Zachęcamy do sprawdzenie pełnej oferty naszych ekologicznych rozwiązań dla gastronomii. Zadbaj o wygodę dla swoich klientów, jednocześnie pamiętając o środowisku naturalnym – zapraszamy na stronę internetową sklepu SlowPack.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here