Najlepsze kolonie i obozy dla dzieci z Kogis.pl

Kogis.pl- to firma, która powstała z miłości do dzieci, i pomocy w rozwijaniu ich pasji. Mamy w swojej kadrze osoby, które uwielbiają pracę z młodzieżą, są kompetentne i cechuje je wysoka kultura. Wiemy jak ważne, jest to, że jako rodzice darzycie nas swoim zaufaniem, zostawiając nam pod opieką swoje dzieci, dlatego też nasi pracownicy są przeszkoleni z pierwszej pomocy oraz mają ukończone różnego rodzaje kursy. W naszej kadrze są instruktorzy, którzy mają przeszkolenie z pracą z dziećmi z zaburzeniami, ratownictwa medycznego dlatego też nawet najtrudniejsze sytuacje są rozwiązywane z profesjonalizmem. Każdy nas pracownik ma także zaświadczenie o niekaralności. Co warto podkreślić każdy z naszych pracowników, przychodzi do pracy z uśmiechem na twarzy i troską o powierzone im dzieci.

Dlatego jeśli, szukasz idealnych kolonii dla swojego dziecka, to na naszej stronie https://www.kogis.pl/kolonie znajdziesz niesamowity wybór aktywnych wakacji.

Od jakiego wieku dziecko może jechać na kolonie z Kogis?

W naszej firmie mamy przedział wiekowy, który zaczyna się już od szóstego roku życia. Dzieciom w tym wieku proponujemy aktywność na ranczu z końmi. Oczywiście konie, to nie wszystko! Na tym ranczu jest pełno niespodzianek dla Waszych małych pociech. Codzienny kontakt z przyrodą, kreatywne zajęcia plastyczne, ekologiczne jedzenie. Dbamy o to, by dziecko miało zapewnioną aktywność zarówno fizyczną, jak i umysłową. Z uwagi, na to, że każdego członka kolonii traktujemy z indywidualnym podejściem, to nasze grupy są 10- osobowe, tak aby każde dziecko mogło mieć tyle samo uwagi animatora.

Czy kolonie mają tematyczny podział?

Ze względu na to, że dzieci są bardzo różnorodne, kreatywne i każdy ma inne zainteresowania, postanowiliśmy stworzyć kilka działów naszych kolonii. Dzięki temu dzieci mogą dopasować pod swoje hobby dany temat. Mamy w ofercie:

– przygodowe,

– sportowe,

– wodne,

– żeglarskie,

– leniuchowanie,

– artystyczne i eko,

– taneczne,

– językowe,

– rodzinne i maluszkowwe,

– paintballowe, qaudy i liny,

– surivalove i strzeleckie.

Są to też kolonie dostosowane do wieku danego uczestniczka. Ogólny przedział wiekowy na tematyczne kolonie to od 6 do 11 roku życia. Będąc na naszych koloniach, to wtedy dziecko chłonie wiedzę i zdobywa nowe umiejętności. Poznaje swoich nowych przyjaciół.

Kolonie odbywają się tylko w jednym miejscu?

Nasze kolonie odbywają się praktycznie w każdym miejscu w Polsce. Mamy miejscowości położone nad morzem, w górach, czy nad jeziorem. Każdy młody miłośnik gór, czy wody znajdzie u nas swoje wymarzone miejsce na kolonie.

Czy w ofercie są tylko kolonie?

Nie! Dla starszych dzieci i młodzieży w wieku od 12 do 18 lat prowadzimy obozy. https://www.kogis.pl/obozy tutaj mamy całą dostępną gamę obozów. Można wybrać bardzo popularne ostatnio fotografia i social media, czy wodne, sportowe bądź rekreacyjne i aktywne. Dbamy o to, by i starsze pociechy miały gdzie miło i aktywnie spędzić swój wolny czas, a przy okazji rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Decydując się na nasze kolonie i obozy gwarantujemy Twojemu dziecku, że nie zazna z nami nudy. Zadbamy o to, aby dzieci były cały czas w ruchu.

Jak się do nas zapisać?

Możesz zapisać swoje pociechy na nasz obóz, czy kolonie przez formularz znajdujący się na https://www.kogis.pl/ bądź zadzwonić pod nasz numer telefonu, czy skontaktować się poprzez social media. Jesteśmy dostępni zarówno na Facebook, jak i Instagramie. Możesz także napisać do na e-maila. Telefonicznie można się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Jeśli wybierzesz formę skontaktowania się przez social media, czy e-mailem gwarantujemy, że odpowiemy w jak najszybszym czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here